Dut Kümesi tek çekim 500gr
![Dut Kümesi tek çekim 500gr Dut Kümesi tek çekim 500gr](https://artvinyoresel.com/image/cache/catalog/Maraş-Cevizli-Sucuk-İmalatı-400x400w.jpg)
![Dut Kümesi tek çekim 500gr Dut Kümesi tek çekim 500gr](https://artvinyoresel.com/image/cache/catalog/Bol-Cevizli-Kome-400x400h.jpg)
İndirimli Ürün
![Dut Kümesi tek çekim 500gr Dut Kümesi tek çekim 500gr](https://artvinyoresel.com/image/cache/catalog/Maraş-Cevizli-Sucuk-İmalatı-80x80w.jpg)
![Dut Kümesi tek çekim 500gr Dut Kümesi tek çekim 500gr](https://artvinyoresel.com/image/cache/catalog/Bol-Cevizli-Kome-80x80h.jpg)
Dut Kümesi tek çekim 500gr
135,00TL
Vergiler Hariç: 135,00TL
- Stok Durumu: Stokta var
- Ürün Kodu: Kod-53
Ince doğal yerli ceviz içi kulanılarak yöresel köy ürünü dut pekmezinden yapılmış tek çekim köme
Ceviz ve fındık gibi yağlı tohumlar doymamış yağ asitleri, E vitamini içerdiği için koroner kalp hastalığı ve kanser riskini azaltırlar. Ayrıca içerdiği protein önemli bir bitkisel protein kaynağıdır. Ceviz besin değeri yönünden oldukça zengindir. 651Kcal enerji verir.