Menü
Your Cart

Hakkımızda

Artvinyoresel.com Artvin/Merkez’de faaliyet göstermekte olan Kaçkar Şarküteri firmamızın ürünlerinin online satışa sunulduğu e-ticaret platformudur.

Kurulduğumuz günden beri en kaliteli, güvenilir, dürüst ve ahlaklı hizmeti vermeye çalışıyoruz. Sadece Organik  ve doğal ürünlerin satışını yapıyoruz.

Bilinçli ve duyarlı müşterilerimiz tarafından çok sevildik, desteklendik, binlerce teşekkür aldık. Ekonomik olarak oldukça zor süreçler yaşadık ancak vazgeçmedik ve ilkelerimizden asla taviz vermedik.

Artvin dışında gurtbette yaşayan hemşerilerimizin tamamen doğal ve organik olan Artvin ürünlerini bizlere de ulaştırın isteğinden hareketle artvinyoresel.com sitesini açtık.

Artvin Yöresel, Artvin de doğan ve halen yaşamını Artvin’de sürdüren bir ekibin doğal gıda ürünlerini alıcısı ile buluşturduğu firmadır. Türkiye’nin yüzlerce noktasına doğal Artvin ürünlerini tanıtan ve satışını yapan firmamız halen Artvin/Merkez’de faaliyetlerine devam etmektedir.

Artvin’in köylerinde tamamen yöresel yöntemlerle üretilen ürünlerimizi E-ticaret sitemizden güvenli ödeme yöntemlerimiz ve SSL güvencesi ile satın alabilirsiniz.